czwartek, 4 września 2014

PARTY LIKE A LORD - KTO SIĘ WYBIERA?


Pewnie już słyszeliście co nieco o imprezie jaką szykuje Lord Somersby. Wydarzenie będzie miało miejsce 27 września w wyjątkowej przestrzeni Instytutu Wysokich Napięć przy ul. Mory 8, w Warszawie o 20:30. Będzie się działo :) Gwiazdą wydarzenia będzie Ella Eyre (https://www.youtube.com/user/EllaEyreVEVO), brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność nagranym wspólnie z RUDIMENTAL utworem „Waiting All Night”.  Ten hit błyskawicznie trafił na 1 miejsce UK Singles Chart. Oprócz niej wieczór uświetnią DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel.

Wyświetlanie ella indor2.png

Ponadto będą też zacne niespodzianki – każdy, kto podzieli się imprezowym #Friendsie #Somersby, dostanie nagrodę od hostess. Nie może Cię tam zabraknąć :)

Wyświetlanie SOMMERSBYstacjaKosmiczna plal.png

Absolutnie każdy, kto ukończył 18 lat ma szansę na otrzymanie wejściówki na tą spektakularną imprezę :) Wszystkie informacje znajdziecie na www.somersby.pl. Bilety wygrywa się w promocji. Cała zabawa polega na tym aby zakupić Somersby i delektując się jego zacnym smakiem wpisać kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane są najlepsze zgłoszenia i nagradzane wejściówkami :) Ktoś z Was już wygrał? Ktoś wybiera się na lordowskie przyjęcie? 

Wyświetlanie SOMMERSBYplaza plal.png


4 komentarze:

 1. Nie wybiorę się, bo mam do Warszawy daleko, ale Ellę znam właśnie z utworu "Waiting..." i musiałam sobie ją wyguglać, bo byłam pewna, że jest czarnoskóra, tak mi się uwidziało słysząc jej głos.

  OdpowiedzUsuń
 2. Do zobaczenia na mojej epickiej imprezie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwzględniając trzy istotne czynniki-a mianowicie:
  A-poszukiwanie pracy i sporą odległość do Wawy-no niby niecałe 200 km;
  B-faktu,że do spróbowania tego piwa zbieram się od kilku miesięcy-i to bezskutecznie;
  C-reklama tego produktu irytuje mnie i wręcz książkowo odniosła na mnie efekt bumerangowy;
  To jednak nie skorzystam :-);
  Aczkolwiek podany link z tą wokalistką chętnie kliknę i posłucham ;-).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...