poniedziałek, 1 września 2014

WSPOMNIENIE WAKACJI I WIELKIE POWROTY

No i stało się po wakacjach pozostały nam już tylko wspomnienia. Te dwa miesiące pełne wrażeń zarówno pozytywnych jak i tych mniej szczęśliwych minęły jak biczem strzelił. Córa po obozie zadowolona no i rany powypadkowe zagojone :) Czeka nas jeszcze rekonstrukcja zęba ale to jeszcze za jakiś czas. Ostatnie kilka dni spędziliśmy nad morzem Bałtyckim w Darłówku. Nasze morze choć raczy chłodem pełne jest uroku. Uwielbiam je mimo wszystko <3 Jak wiadomo jednak wszystko co dobre szybko się kończy. Nadszedł czas powrotu do szkoły i pierwszy dzień przedszkola mojego młodszego dziecka. Oboje wrócili zadowoleni i pełni zapału na kolejne dni :) Trzymam za nich kciuki a dla Was mam kilka zdjęć wspominających wakacje :) 

ZNAJDŹ MNIE NA9 komentarzy:

 1. Tak. Koniec wakacji stał się rzeczywistością. Pozostają więc tylko wspomnienia ciepłych dni.
  Nasze morze na Twoich zdjęciach wygląda przepięknie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak koniec wakacji , koniec i początek czegoś ;)Pozostają nam zdjęcia i zobaczymy na ile udało się naładować akumulatory .

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety wszystko co dobre szybko sie konczy... Ale jesien tez moze byc fajna, trzeba sie tylko pozytywnie nastawic:)
  O, na przyklad takie szare, dziergane narzutki na jesien - uwielbiam!!!
  Pozdrawiam Asiu:) Anka

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne zdjęcia i bardzo ładnie wyglądasz :))

  w wolnej chwili zapraszam do siebie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny postt i zdjęcia ;) Też uwielbiam nasze morze i nie przeszkadza mi, że bywa chłodne i kapryśne ;) Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...