środa, 30 października 2013

DYNIOWE SZALEŃSTWO :)

Nie wiem jak u Was, ale w naszym domu zwyczaj Halloween jakoś jeszcze się nie przyjął. Córa już w zeszłym roku chciała dyniowy lampion, ale jakoś nie udało się tego pomysłu zrealizować. W tym roku skuszona przepisami na różne smakołyki z dyni postanowiłam zrealizować dwa pomysły za razem :) I tak oto powstał pierwszy lampion dyniowy, pyszne ciasto i zapas na całą zimę puree z dyni :) Enjoy








15 komentarzy:

 1. jaka praktyczna Kobieta :)
  Lampiony u nas będą, a jakże (mimo, że Pani na religii zabroniła dzieciom obchodzić to święto......)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja za Halloween nie przepadam, ale taki lampion to fajna sprawa, szczególnie dla dziecka. Ciasto - mniam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. WSPANIAŁE!! MNIAM
  ♥ ♥ ♥
  cudnie:*
  pozdrawiam
  OLA

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie pisałam na innym blogu, że u nas w tamtym roku lampion był a w tym siły brak.
  A ciasteczka kawałek można by tak?

  OdpowiedzUsuń
 5. A mi się podoba;że nie uznajesz "Halołyn" ale uznajesz smakołyki z tego święta. Jestem daleki od religijnego fanatyzmu;ale jakoś "haloł" mi nie pasi;za bardzo zalatuje mi gloryfikowaniem wszystkiego co od Wielkiego Brata; bo to takie dobre;amerykańskie ;-). Analogicznie rozumując-to i 4 listopada powinniśmy obchodzić i wcinać "tładycyjnego in nasz kłaj;amerykanisz-polisz" indyka:-)))).

  OdpowiedzUsuń
 6. ja dla odmiany mam dziś szarlotkę, tak na przekór, ale to nie specjalnie, bo do halloween nic nie mam :) I przyznaję, że dynia jest baaardzo wydajna. Ja ostatnio robiłam placuszki z dyni, pychota :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ale super, od razu zgłodniałam :D

  OdpowiedzUsuń
 8. ojej - to ciasto wygląda przesmacznie! Zjadłabym takie, ale niestety słaba ze mnie kucharka, a do pieczenia to już w ogóle mam dwie lewe ręce :)))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...